Хорошівський район, Житомирська область

Шановні мешканці Хорошева та гості! Запрошуємо Всіх на святкові заходи, присвячені Дню Незалежності України та Дню селища Хорошів

План заходів

24.08.2017

Кубок громади  до Дня незалежності та Дня селища ( стадіон «Спартак» смт.Хорошів) початок о 10.00

Види змагань: футбол, волейбол, теніс, шахи, шашки.

26.08.17

10.00 -  Конкурс малюнка на асфальті "Моє селище в майбутньому"

Велопробіг - початок реєстрації 10.00:

- 11.00 – перший етап для молодших жителів громади, віком від 5 до 10 років;

- 11.30 - другий етап для дорослих.

- 10.00-12.00  Дитячі спортивні змагання «Веселі старти»"

- 12.00-14.00 Виставка-конкурс квіткових композицій "З Днем Незалежності, Україно",  .

- 14.30 Урочиста хода «Парад вишиванок» (за участю працівників установ, організацій та мешканців селища)– формування святкової колони на вул.Героїв України біля ресторану.

- 15.00-17.00 Святкова ярмарка (продаж виробів народних умільців Хорошівської громади).

Робота дитячих атракціонів – постійно.

15.00 Урочиста частина:

1.Святкові привітання селищного голови, керівництва району, іноземних делегацій;

2.Вручення Знаків Пошани ( селища, району);

3. Підсумки конкурсу "Моє квітуче Полісся" ;

4. Вітання з народженням дитини, подружжя, яке прожило 50 років, найстаршого жителя селища.

5. Нагородження подарунками за кращу вишиванку.

6. Розігрування лотереї за велопробіг (призи –3 дитячі велосипеди та 3- дорослі велосипеди,  квитки на атракціони).

7. Відзначення кращих старостинських округів Хорошівської громади за організацію Святкової ярмарки.

17.00 Святковий концерт за участю професійних та самодіяльних колективів та солістів.