Оголошення про проведення позачергової сьомої сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 10.07.2017 11:09

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

в.о.селищного голови

від 06.07.2017      № 15

Про проведення позачергової

сьомої  сесії селищної ради

восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати 12.07.17 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради позачергову сьому  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2.    Внести на розгляд сесії селищної ради наступні питання:

2.1.  Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб на території Хорошівській селищній ради на 2018 рік.

2.2. Про встановлення податку на майно для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості відмінне від земельної ділянки на території Хорошівській селищній ради на 2018 рік.

2.3. Про встановлення ставок  місцевих податків і зборів на території Хорошівської селищної ради на 2018 рік

2.4.  Про визначення мінімальної вартості орендного платежу за нерухоме майно для фізичних та юридичних осіб на території Хорошівської селищної ради на 2017 рік.

2.5. Про затвердження ставок земельного податку на території Хорошівської селищної ради на 2018 рік.

2.6.  Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

2.7. Про внесення змін до  рішення першої сесії восьмого скликання від 30.12.16 року №18 «Про утворення і затвердження виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради.

2.6. Про надання матеріальної допомоги.

2.7.  Земельні питання.

Різне.

Секретар ради                                                                    В.Й. Грозовський