Хорошівський район, Житомирська область

Формування бази для розвитку

Хорошівською селищною радою за кошти державного бюджету закуплено  місцевому  житлово-комунальному підприємству техніку для обслуговування смт. Хорошів та сіл громади: сміттєвоз з боковим завантаженням на суму 1 млн. 449 тис.грн. та екскаватор-бульдозер із змінними видами обладнання на суму 1 млн. 099 тис.грн. (тендерні торги проведено Хорошівським ЖКП).

Також, у 2017 році Хорошівською селищною радою виготовлено проектну документацію по відновленню водогону по вул. Житомирській  в смт. Хорошів, який не працював більше 10 років.  Всі роботи виконувались Хорошівським ЖКП, на даний час водогін готовий до експлуатації.

«Завдяки виконанню робіт, замовником яких виступає Хорошівська селищна рада, наше житлово-комунальне підприємство  має можливість залишитись на плаву, виплачувати заробітну плату, окрім того  на зекономлені кошти придбали РУМ (розкидач піску) на суму 111тис. 700грн.» - зазначив директор Хорошівського ЖКП Анатолій Поліщук.