Робоча група з підготовки стратегічного плану розвитку Хорошівської територіальної громади

Дата: 29.01.2018 09:18

Рішенням сесії восьмого скликання Хорошівської селищної ради від 20.06.2017 року № 142 було створено робочу групу з числа керівників відділів виконавчого комітету, представників бізнесу, громадських організацій з підготовки стратегічного плану розвитку Хорошівської територіальної громади.
       Після отримання інформації, щодо характеристики територіальної громади, підведення підсумків опитування громадян та приватних підприємців на території Хорошівської селищної ради, проведено узагальнення напрацювань. За результатами роботи робочою групою підготовлено проект стратегії розвитку Хорошівської селищної ради на період 2018-2020 роки.
       Для доопрацювання проекту плану стратегії розвитку Хорошівської селищної ради на період 2018-2020 роки 09.02.2018 року у малому залі Хорошівського будинку культури відбудеться його презентація та обговорення за участю Олександра Гнітецького, радника з просторового планування та управління ресурсами Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.