Розпорядження Про проведення позачергової дев’ятої сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 15.11.2017 09:02

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 14.11.2017      № 27

Про проведення позачергової

дев’ятої  сесії селищної ради

восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати позачергову дев’яту  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті  47  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання позачергової дев’ятої  сесії 16.11.17 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4.    Внести на розгляд пленарного засідання позачергової дев’ятої  сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про хід виконання рішення Хорошівської селищної ради від 07.09.17 №185 «Про підготовку обєктів комунальної власності Хорошівської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки.».

4.2. Про внесення змін до бюджету селищнщї ради   на 2017 рік.

4.3. Про надання матеріальної  допомоги.

4.4. Про внесення змін до структури Рижанської гімназії.

4.5.Про звернення депутатів Хорошівської селищної ради Житомирської області до Верховної Ради України щодо забезпечення реалізації завдань децентралізаційної реформи.

4.6. Про подальше використання соціальних об’єктів комунальної власності, що не викорстовуються за призначенням.

4.7. Про створення архівної установи Хорошівської селищної ради.

4.8. Про Порядок формування та ведення кадрового резерву посадових осіб виконавчих органів Хорошівської селищної ради.

4.9. Про внесення змін до складу постійної комісії з питань  охорони навколишнього природного середовища та регулювання земельних відносин і комісії з питань депутатської діяльності, етики та законності.

4.10. Про надання дозволу на списання основних засобів.

4.11. Про передачу матеріальних цінностей комунальної власності Хорошівської територіальної громади з балансу на баланс  установ, закладів.

4.12 Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на території Хорошівської селищної ради на 2017 - 2020 роки.

4.13. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.14. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.ж.

4.15. Про затвердження проектів землеустрою та передачу у власність земельних ділянок у межах населених пунктівселищної ради.

4.16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під існуючими енергетичними об’єктами ПрАТ «ЕК»Житомиробленерго», та передачі їх в оренду.

4.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок

4.18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.19.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів

4.20.Про погодження передачі увласність земельних ділянок у розмірі частки (паю) за межами населених пунктів.

4.21. Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради.

4.22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж неуспадкованих земельних ділянок паїв в натурі (на місцевості).

4.23. Про розгляд клопотання СТОВ «Урожай» щодо збільшення розміру орендної плати за земельні ділянки (паї).

4.24. Про продовження дії договору оренди земельних ділянок.

4.25. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки Хорошівської гімназії.

4.26. Різне: інформації, повідомлення, запити.

Селищний голова                                                                           В.В. Столярчук