Комунальне господарство

Назва: житлово-комунальне підприємство.

Дата реєстрації: 2011 рік

Керівник: Поліщук Анатолій Володимирович, телефон 31-403, 32-205

Річний обсяг послуг: 1073,8 тис. грн.

Основні засоби, які знаходяться у розпорядженні підприємства: станція очистки води, очисні споруди, житло.

Основні види послуг, які надаються населенню: виробництво

водопостачання, водовідведення, обслуговування житла.

Вихідні дані

1. Населення, яке обслуговує Володарсько – Волинське ЖКП. складає 2092 чоловіки.
  2.  Планова річна подача води в водопровідну систему на 2013 рік – 90,1 тис. м3.
  3.  Протяжність розподільчих водопровідних мереж – 7,6 км.
  4.  Середній діаметр мереж – 100 мм.
  5. Середній вік мереж – 35 років.
  6. На водопровідній мережі водозабірні колонки відсутні.
  7. Джерелом водопостачання є 4 артезіанські свердловини. ; яких 1 – робоча, 3 – резервних. І на балансі підприємства є станція знезалізнення води. 1 – водопровідна башня.
  8. Водовимірювальні прилади встановлені у 90 % населення.
  9.  Протяжність каналізаційних мереж – 7,4 км.
  10. На балансі підприємства є каналізаційні очисні споруди повної біологічної очистки потужністю 700 м3/добу з кінцевим скидом в р. Ірша. склад очисних споруд: 2 півсколовки. 4 первинних відстійники. 2 біофільтри. 4 вторинних відстійники, два біостави, хлораторна.

На підприємстві працює 35 чоловік, утому числі 8 чоловік інженерно-технічних працівників та 27 робітників.

Загальна характеристика селища

Селище міського типу Хорошів-районний центр Хорошівського району Житомирської області розташоване на відстані 54 км від обласного центру. Площа селища– 832,8 га.

Населення становить біля 8 тисяч чоловік. Житловий фонд складає 171.85 тис.кв.м загальної площі, в тому числі: приватний сектор – 144,85 тис.кв.м (84%). державний сектор – 20,75 тис.кв.м (12%). житлово-будівельні кооперативи – 6.25 тис.кв.м (4%). Переважає одноповерхова забудова. З 1811 будинків: 11- 5- поверхові, 2 – 4-х,  7- 3-х , 40 – 2-поверхові.

Подача питної води населенню та підприємствам селища частково здійснюється централізованим комунальним водопроводом. Встановлена виробнича потужність системи 1,1 тис.куб.м на добу. Джерело водопостачання – підземні води тріщинуватої зони кристалічних порід. Водозабір розташований в південно-західній частині селища. Протяжність магістральних мереж водопостачання водовідведення – 15,9 км. На даний час підприємство надає послуги з водопостачання 1477споживачам з них 1428 – населення, 49 – сторонні організації. Житловий фонд обладнаний централізованою системою водопостачання на 25,8%.

Каналізація селища здійснюється по повній розподільній схемі. Відведення та очищення побутових стічних вод здійснюється централізованою системою каналізації Стічні води системою самопливних колекторів надходять до насосної станції і перекачуються на очисні споруди, розташовані на північ від селища. Після біологічного очищення та знезаражування стічні води випускаються у р.Ірша. Проектна потужність очисних споруд – 2700 м.куб., фактична – 700 м.куб. Одиночна протяжність головне – 7.0 км, мереж водопостачання – 7,6 км. Житловий фонд забезпечений централізованою каналізаціюєю на 25,7%.

Відведення поверхневих вод здійснюється лотками проїзних частин вулиць і закритою дощовою каналізацією, що прокладена частково вулицями Древлянської, Героїв України, Самоцвітна, Ювілейна. Випуск поверхневих вод здійснюється без очищення на рельєф.

Належна та відповідна експлуатація системи водовідведення не призведе до забруднення грунтових вод. Не спостерігається також загрози щодо забруднення поверхні грунту.

Базові розцінки

Калькуляція на тракторні послуги екскаватора БАМ

Калькуляція на викачку

Вартість надання послуг