Хорошівська громада
Хорошівський район, Житомирська область

Депутати селищної ради 8-го сликання

 %d0%b3%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%be%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9

Грозовський

Віктор

Йосипович

№1 смт Хорошів – вул.Волошкова, вул.Гвардійців- Кантемирівців, вул.Григорія Литвинчука, вул.Древлянська, вул.Соборна, вул.Шевченка: 1-25; пров.І Шевченка, пров.ІІ Шевченка секретар Хорошівської селищної ради
 

Засімчук

Сергій

Миколайович

№2 смт Хорошів – вул.Героїв України: 12-31; вул.Незалежності: 7-31; вул.Патріотів, вул.Затишна, вул.Прикордонна, вул.Промениста, вул.Сонячна

 

Начальник відділу земельних ресурсів Хорошівської селищної ради

 

%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b8%d1%82%d1%8e%d0%ba

 Никитюк

Сергій

Іванович 

№3  смт Хорошів – вул.Героїв України: 32-59; вул.Житня, вул.Заводська, вул.Козацька, вул.Хлібна, пров.Заводський  лікар-травматолог
 %d0%ba%d0%be%d1%81%d0%b8%d0%b9

Косий

Костянтин

Миколайович

 

 

 

 

№4

 

 

 

смт Хорошів – вул.Батюка, вул.Богдана Хмельницького, вул.Дачна, вул.Калинова, вул.Меліораторів, вул.Мельнична, вул.Пушкіна, вул.Шевченка: 31-58; вул.Ювілейна, вул.450-річчя Горошок, пров.І Мельничний, пров.ІІ Мельничний, пров.Шкільний, пров.Ювілейний лікар-стоматолог
 %d1%81%d1%96%d0%b2%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be

Сіваченко

Сергій

Миколайович

 

№5 смт Хорошів – вул.Гагаріна, вул.Ринкова, вул.Шевченка: 59-67А; пров.Гагаріна, пров.Незалежності, Хорошівська центральна районна лікарня приватний підприємець
 %d1%88%d0%b5%d0%b2%d1%87%d1%83%d0%ba

Шевчук

Іван

Іванович

№6 смт Хорошів – вул.Вячеслава Чорновола, вул.Григорія Сковороди, вул.Західна, вул.Корольова, вул.Михайлівська, вул.Поліська, вул.Рильського, вул.Шевченка: 68-101 начальник РЕМ
 %d1%94%d0%b2%d0%bf%d0%b0%d0%ba

Євпак

Ігор

Володимирович

№7 смт Хорошів – вул.Миру, вул.Незалежності: 34А-89А; вул.Хутірська, вул.40-річчя Перемоги, Лісовий масив

лікар ветеринарної медицини в Хорошівській РДЛВМ

 

Хомчук

Степан

Васильович 

№8 смт Хорошів — вул.Виноградна, вул.Івана Франка, вул.Квіткова, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Олега Кошового: 1-24, 26, 28-32; вул.Польова, вул.Салманіна, вул.Спортивна: 1А-27, 31-53; вул.Філіпова, вул.Шкільна: 1-72, 74, 76, 78-80 провулок Виноградний, провулок Озерний Пенсіонер
 

Федорович

Юрій

Іванович

№9

смт Хорошів – вул.Геологічна, вул.Панаса Мирного, вул.Самоцвітна: 3 — 14, 16, 21 — 39

приватний підприємець
 

Козакевич

Сергій

Жоржович

№10

смт Хорошів – вул. Самоцвітна: 15, 17, вул. Чкалова

Хорошівська ДЮСШ, тренер-викладач
 %d0%b2%d0%be%d0%bb%d1%8c%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9

Вольський

Валентин

Віталійович

№11 смт Хорошів – вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул. Джерельна, вул.Зелена, вул.Космонавтів, вул. Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Олега Кошового: 25, 27, 34-38; вул.Підлісна, вул.Спортивна: 28-30, 55-61; вул.Шкільна: 73, 75, 77, 80А-86; с.Рудня-Шляхова

пенсіонер за вислугою років, майор поліції

 

Зубрицький

Микола

Олександрович

№12

смт Хорошів – вул.Героїв. України: 61-155; вул.Матросова, вул.Садова, пров.І Матросова, пров.І Садовий, пров.ІІ Матросова, пров.ІІ Садовий, пров.Героїв України

директор Хорошівської РЦБС
 %d0%b4%d1%83%d1%80%d0%b8%d1%86%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9

Дурицький

Олександр

Михайлович

№13 смт Хорошів – вул.Ватутіна, вул.Житомирська, вул.Кутузова, вул.Нахімова, вул.Паркова, вул.Суворова, вул.Східна, пров.Нахімова, пров.Суворова, пров.Східний Хорошівська лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи лікар-радіолог
 %d0%bf%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d1%86%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9

Павицький

Юрій

Віталійович

№14

смт Хорошів – вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гранітна, вул.Жукова, вул.Зарічна, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Руднівська, вул.Тургенєва, вул.8 Березня, пров.Некрасова, пров.Руднівський, с.Зелений Гай

технік ВТГ Хорошівського РЕМ
 %d1%80%d0%b8%d1%85%d1%82%d0%b5%d1%80

Рихтер

Олександр

Іванович

№15

с. Березівка,

с. Полівська Гута,

с. Торчин

завідуючий фельдшерським пунктом с. Березівка Володарсько-Волинського ЦПМСД.

 %d0%bc%d1%83%d0%b4%d1%80%d0%b8%d0%b9

Мудрий

Микола

Миколайович

№16

с. Грушки,

с. Грабняк

Коростенське міжрайонне руслове

управління водного господарства – ремонтувальник

русловини

 %d1%80%d0%b8%d0%bf%d1%8f%d0%bd%d1%87%d0%b8%d0%bd

Рип’янчин

Наталія

Степанівна

№17 с. Давидівка

Давидівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ» І-ІІ ступенів на посаді директора.

 

 %d1%88%d0%bf%d0%b0%d0%ba%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0

Шпаківська

Галина

Михайлівна

№18

с. Дашинка,

с. Курганці,

с. Писарівка,

с. Теренці

Дашинська ЗОШ І-ІІ         ступенів – вчитель біології.
 %d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%96%d1%89%d1%83%d0%ba

Поліщук

Тетяна

Павлівна

№19

 с. Дворище,

с. Солодирі,

с. Заздрівка

соціальний працівник
 %d0%bf%d0%b0%d0%bd%d1%82%d1%83%d1%81

Пантус

Неля

Домініківна

№20

с. Зубринка

с. Вишняківка

с. Ліски

с. Човнова

с. Ставки

с. Михайлівка

секретар Зубринської сільської ради

%d0%b3%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%bd%d1%8e%d0%ba

 

Городнюк

Тетяна

Павлівна

№21

с. Краївщина

с. Іванівка

с. Омелівка

с. Папаніно

с. Шадура

с. Яблунівка

головний бухгалтер сектору охорони здоров’я Хорошівської райдерж- адміністрації

 %d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%b4%d0%b2%d0%be%d1%80%d1%87%d1%83%d0%ba

Новодворчук

Віктор

Петрович

№22

с. Поромівка

с. Калинівка

с. Красногірка

водій на фірмі «Кванта»
 %d0%bf%d0%b0%d0%b2%d0%bb%d1%96%d0%b2

Павлів

Степан

Михайлович

№23

с. Рижани

с. Грабівка

с. Данилівка

 

 

завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Рижани.

 

 %d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d1%87%d1%83%d0%ba

Ковальчук

Микола

Іванович

№24

с. Волянщина

с. Жовтнівка

с. Знам`янка

с. Кропивенка

с. Невирівка

 

пенсіонер
 %d0%b3%d1%80%d0%b8%d0%b1%d0%b0%d0%bd

Грибан

Людмила

Степанівна

№25 с. Сколобів головний бухгалтер Івановицької сільської ради Пулинського району
 %d0%b1%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%96%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9

Баранівський

Олексій

Миколайович

№26

с. Суховоля

с. Крук

с. Мар`янівка

завідувач фельдшерсько- акушерським пунктом с. Суховоля